Експрес-схуднення

https://healthclub.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/pohudenie_glavnaya.jpg
Краще за все не допускати появи зайвої ваги, але, якщо ви все ж вважаєте що вона у вас є – то до схуднення краще підходити вдумливо і не поспішати. Хоча погодимося, що іноді можуть виникнути непередбачені обставини, коли потрібно вдатися до радікальних заходів. Однак варто пам’ятати, що такі заходи можуть бути вжиті як одиничний випадок і бути готовими до того, що всі накопичені кілограми швидко повернутися. Це якщо не взяти себе в руки і не почати займатися регулярно, скидаючи вагу поступово, не створюючи для себе і організму стресових ситуацій. Видання hochu.ua зібрало дієві рекомендації, які допоможуть худнути без шкоди для здоров’я.

Як ефективно схуднути в короткі терміни?

У питанні схуднення найголовніше – вибрати правильну методику, яка буде давати результати, і при цьому не зашкодить здоров’ю. Вся справа в тому, що для того, щоб вага зникла раз і назавжди – дуже важливо худнути повільно, паралельно займаючись в тренажерному залі, щоб крім втрати ваги, можна було б спостерігати процес створення м’язового рельєфу. Тільки такий комплексний підхід дозволить знайти нове, красиве тіло, яке не “кинеться” набирати свої рідні кілограми після закінчення дієти.

Худніть повільно

Якщо ви хочете не просто скинути зайві 3 кілограми перед святом, а повністю змінитися, то худніть повільно. Так, людина – таке створіння, яке хоче всього і відразу. Однак, як показує практика, в питанні схуднення дана тактика веде тільки до програшу. Адже, різко змінюючи раціон і змушуючи організм голодувати, можна хіба що довести своє тіло до стану стресу, який воно буде компенсувати, як тільки ви припините свою дієту. Саме з цієї причини багато швидко набирають то, що втратили. Погодьтеся, зовсім неефективно.

Змініть гастрономічні звички

Неможливо все життя сидіти на дієті. Як би сумно це не звучало, але це правда. Ви не зможете протягом довгого часу їсти тільки моркву з селерою, тому для ефективного схуднення і подальшої підтримки ваги, необхідно змінити свій погляд на харчування. Привчіть організм їсти правильну їжу. Звучить, звичайно, не дуже, але на практиці, це не так складно.

Поступово виключайте з раціону шкідливі продукти. Робити це необхідно повільно: досить прибирати декілька продуктів на тиждень. Паралельно намагайтеся вибудувати режим харчування, включаючи в раціон корисні страви. Таким чином, за місяць ви зможете перейти на здоровий раціон. І це не буде стресом для організму.

Раз в тиждень дозволяйте собі з’їсти щось з того, що ви любите. Наприклад, дозвольте собі піцу або десерт. Головне, контролюйте порції.

Не забудьте про тренування

Ефективне схудне включає в себе також тренування. Якщо ви ніколи не були в залі, схуднення – найкращий час, щоб почати. В принципі, тренуватися можна і вдома, але для цього у вас повинен бути спортивний досвід і розуміння – що і для чого необхідно робити.

Для новачків у фітнесі в перші пару місяців, звичайно ж, знадобиться тренер. Власне, він і розробить правильну програму конкретно для вашого тіла.

Розробіть програму схуднення

Зрозуміти принципи схуднення мало, їх потрібно записати. Для цього заведіть собі щоденник схуднення, в якому будете записувати план схуднення і результати. Для початку визначте, яку вагу є для вас ідеальним. Зробити це можна за допомогою спеціальних калькуляторів. Потім розрахуйте приблизний період схуднення. Пам’ятайте, що з урахуванням принципів повільного схуднення, ви будете втрачати близько 1 кілограма в тиждень.

Також необхідно розрахувати добову норму калорій і розписати меню з урахуванням цієї норми. Звичайно ж, при складанні меню орієнтуйтеся на правила здорового харчування.

Знайдіть мотивацію

Ще одна важлива частина ефективного схуднення – мотивація. Слід розуміти, що процес – довгий (і далеко не завжди радісний). Щоб не “зістрибнути” на півдорозі, і не кинути все і вся – знайдіть для себе міцну мотивацію. Це може бути фото на холодильнику, якась мета, новий одяг. “Зачепитися” за те, що зможе рухати вас вперед, коли буде хотітися зупинитися.

Ретельно підготуйтеся за цими п’ятьма пунктами і будьте впевнені – результат не змусить довго чекати.

Висновки:

Вирішувати проблему із зайвою вагою потрібно в комплексі. Не можна скинути зайві кілограми. Виснажуючи себе тренуваннями і при цьому заїдаючи стрес печеньки і тортиками. Виняток солодкого і мучного з раціону без фізичної активності також працює слабо. Тому найефективніший, це скласти план заходів, які будуть вести вас до досягнення заповітної мети і не відступати. А дотримуватися правильних дій допоможуть однодумці і фокус на цілі: наприклад, можна знайти гарне плаття своєї мрії на розмір менше і кожен день на нього дивитися. А перемогу відсвяткувати тим, що нарешті його купити і надіти.

Рецензія на статтю: Вікторія Галімон