Худнемо вдома

https://healthclub.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/hudeem-domaa.jpg
Ми всі розуміємо, що скинути зайві кілограми – це комплексне завдання. Одними тільки фізичними навантаженнями справа не закінчиться. Потрібно в цілому змінювати спосіб життя, правильно і збалансовано харчуватися, добре висипатися, частіше бувати на свіжому повітрі і дотримуватися питного режиму. Але і без фізичних вправ далеко не просунетеся. В принципі фізична активність може бути будь-який, від ранкової пробіжки до плавання в басейні. Але і це комплекс від сайту hochu.ua теж дуже хороший, так як задіє опрацювання проблемних зон.

Вправи для схуднення в домашніх умовах

До початку весни залишилося менше місяця, а це значить, що незабаром у деяких людей буде можливість одягнутися легше і показати гарні сторони свого тіла. Правда не всі можуть дозволити собі таку “розкіш” – заважає зайва вага. Є варіант з дієтою, але це дасть лише короткочасний результат. Однак, якщо підкріплювати її вправами, то ефективний результат вам забезпечений. Ми підготували для вас список вправ, які ви можете комбінувати і в підсумку мати відмінний результат.

Махи ногами

Визуализация упражнения "Махи ногами"

Для виконання цієї вправи вам знадобиться стілець. Зіпріться об його спинку руками. Станьте рівно, ноги на ширині плечей. Праву ногу трохи зігніть в коліні. Далі лівою ногою робіть різкі махи, повертаючи її у вихідну позицію. Зверніть увагу, що положення правої ноги при цьому не повинно змінюватися. Виконайте 3 підходи по 20 разів для кожної ноги.

Присідання

Визуализация упражнения "Приседания"

Для виконання даної вправи розстав ноги трохи ширше плечей. Пальці ніг при цьому повинні дивитися прямо. На видиху зробіть присідання. Коліна під час виконання вправи не повинні перебувати далі рівня пальців ніг. Це дуже важливий момент, який допоможе вам уникнути багатьох травм. На вдиху поверніться у вихідне положення. Виконайте 3 підходи по 20 разів.

Стрибки

Визуализация упражнения "Прыжки"

Стрибки – дуже гарна вправа для того, щоб зігнати зайвий жир по всьому тілу. Особливою техніки в виконання немає. Єдиний момент, про який потрібно пам’ятати – приземлятися потрібно виключно на зігнуті ноги. В іншому випадку отримання травми неминуче. Виконайте 30 звичайних стрибків і 20 з підняттям колін до тулуба.

Махи ногами лежачі

Визуализация упражнения "Махи ногами лежа"

Ляжте на правий бік на підлогу. Ноги тримайте рівні. Праву руку зігніть в лікті і розташуйте по зручності. Ліву розташуй на стегні. На видиху виконуй мах лівою ногою. Вправа робиться в повільному темпі і на максимальну амплітуду (ногу слід підніймати максимально високо). Далі, в такому ж повільному темпі поверніться у вихідне положення. Виконайте 3 підходи по 15 разів для кожної ноги.

Планка

Визуализация упражнения "Планка"

Планка вважається одним з найефективніших упржаненій, так як опрацьовує майже всі частини тіла. З першого погляду його виконання може здатися легким, але після хвилини утримувати стає важковато.
Для виконання планки зробіть упор лежачи, впираючись на підлогу ліктями і пальцями ніг. Зверніть увагу при виконанні вправи: ваші сідниці і прес повинні бути максимально напружені, а на спині не повинно бути ніяких прогинів. По початку утримуйте позицію протягом 10-15 секунд, поступово збільшуючи час до 2 хвилин.

Підіймання гантелей

Визуализация упражнения "Поднимание гантелей"

Для роботи над руками вам знадобляться гантелі. Якщо вони відсутні, можна використовувати звичайні пластикові пляшки з водою. Для виконання вправи станьте прямо, поставивши ноги по ширині плечей. Руки зігнуті в ліктях, кисті розгорнуті. На видиху підніміть передпліччя максимально вгору, зафіксуйте позицію і поверніться у вихідне положення. Варто підкреслити, що вправа виконується в повільному темпі. Зроби 3 підходи по 15 разів.

-УВАГА-

Відпочинок між підходами не повинен перевищувати 45 секунд. Між вправами можна відпочивати 90 секунд. Також, пам’ятай, після тренування не можна їсти протягом 2 годин. При виконанні всіх вправ правильно, а також при дотриманні здорового харчування ви побачите значні результати.

Bисновки:

У схудненні дуже велику роль відіграє вміння ставити цілі і досягати їх. Це означає, що варто відразу поставити собі вимірювану мета, скільки кілограм ви вважаєте зайвими і маленькими кроками йти до заповітної мети. Якщо ви вважаєте, що у вас 8 зайвих кілограм, то, щоб схуднення відбувалося без стресу для організму і вага не повернувся назад, не потрібно намагатися скинути їх все за один місяць. Ваша мета – 2 кг на місяць. А це означає, що якщо ви почнете зараз, то як раз до липня будете в бажаної формі. Та й скинути 2 кг на місяць не представляється такою вже складною задачею. Головне робити регулярні дії до досягнення цієї мети.

Рецензія на статтю: Вікторія Галімон