Наші консультанти

https://healthclub.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/konsultanty_biznes_800_534.jpg

Лімон’єр, Акаціна і Малінесса розкажуть як правильно піклуватися про здоров’я

На нашому сайті не тільки можна почитати корисну інформацію про те, як піклуватися про здоров’я, а й задати питання нашим консультантам. Знайомтеся!

 

Лімон’єр – усміхнений красень здоровань, який завжди в гарному настрої. За годину до зустрічі з інвестором запросто може вийти на пробіжку, щоб розім’ятися, і після цього блискуче проводити зустріч! Його часто запитують колеги, як йому вдається тримати себе в формі, бути успішним в бізнесі, все встигати і при цьому завжди посміхатися. Лімон’єр стверджує, що відповідь – це не пару пропозицій в месенджері або пост в Інстаграме. Це – стиль життя, секретами якого він готовий поділитися з вами. Задавайте питання Лімольеру і будьте успішні і здорові як він.

 

Акаціна –  лікар у другому поколінні. Її батько лікар-кардіолог, який прищепив їй не тільки любов до професії, а й навчив вести здоровий спосіб життя. Акаціна – любляча мама і дружина, тому їй доводиться піклуватися не тільки про своїх пацієнтів. Якщо у вас є питання про те, як допомогти своїм близьким залишатися завжди здоровими і бадьорими – задавайте їх Акаціні. Також вона готова поділитися секретами, як, весь час піклуючись про інших, самой залишатися здоровою і в хорошому настрої.

 

 

Малінесса – ще один консультант по здоров’ю порталу Health Club
“У будь-якій незрозумілій ситуації – качай попу!”, – ось кредо нашого нового консультанта по здоров’ю і спорту Малінесси. Ви зможете отримати від неї консультації про те, як займатися спортом без шкоди для здоров’я. Так-так, навіть фізична активність – не завжди здорово, якщо займатися спортом без певних знань. Як зробити спорт частиною вашого життя без напруги і стресу, як зберегти молодість і добре самопочуття, як не переборщити з фізичною активністю і не нашкодити собі – запитаєте Малінессу. Вона знає про це все, і навіть більше! Вона стане вашою найкращою фітнес-подругою, яка навчить вас піклуватися про себе і допоможе на шляху до нової версії себе. Підписуйтесь на новини порталу HealthClub, стежте за нами в соціальних мережах, щоб не пропустити марафони і Челлендж з Малінессой. І готуйте свої запитання! На порталі HealthClub тільки корисна і практична інформація, і відповіді наших консультантів на ваші питання в реальному часі.

 

Сайт healthclub.com.ua об’єднує тих, хто розуміє, що здоров’я – найкраща інвестиція. Тут не буде сухих статей, “Хелсклаб” – це інтерактив, живі приклади і безцінний досвід тих, хто вже став на шлях здорового способу життя. Стаєте частиною нашої спільноти, а Лімон’єр, Малінесса і Акаціна завжди допоможуть порадою, підбадьорять і мотивують.

Зустрітися з Лімон’єром, Акаціною і Малінессою тут:  HealthClub YouTube